Promjena trenera seniorske momčadi, 29.03.2021.

Nakon što je u proljetnom dijelu sezone Fešk na gostovanjima kod Ratara i Baranje kompromitirao svoju borbu za naslov prvaka 1. ŽNL Osječko baranjske i plasman u Međužupanijsku ligu stigla je prva proljetna promjena na klupi u ovom natjecanju. Nakon nešto lošijeg starta u proljetni dio polusezone, trener FEŠKA Neven Čukalevski svoj mandat je stavio na raspolaganje upravi kluba. Nakon sastanka uprave, ponuđena ostavka je prihvaćena te je Neven u Baranji posljednji puta vodio ekipu. Ovim putem Nevenu se zahvaljujemo, zaista je svoj posao odrađivao maksimalno se trudeći. Također, želimo mu puno sreće u budućnosti. Uprava kluba nije iznosila za sada imena kandidata za preuzimanje “kormila”, a do tada ulogu trenera seniorske ekipe preuzima dosadašnji trener juniora, Ivan Kapraljević.